Dla sponsorów

Zostań sponsorem

Sponsoring kultury to nie reklama. To prestiż.

LMF2014_RAPORT MEDIALNY

Bezpośrednie związanie się z tak wyjątkowym wydarzeniem artystyczno-kulturalnym, jakim jest „Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła” w Łodzi stanowi długofalową inwestycję w kreowanie wizerunku firmy. Festiwal stanowi połączenie wydarzeń z zakresu kultury, sztuki oraz promocję innowacyjności i nowoczesnych, ekologicznych technologii. To dynamika pozwalająca w inny, fascynujący sposób przyczynić się do zwiększenia sukcesów promocyjnych firmy. Stałe partnerstwo świadczy o zaangażowaniu firmy w podnoszenie jakości życia społeczności, co istotnie wzmacnia postrzeganie jej  wizerunku rynkowego.

W szczegółowo opracowanym pakiecie sponsorskim proponujemy Państwu zróżnicowane formy współpracy, dostosowane do potrzeb i możliwości Państwa firmy.

W zależności od Państwa stopnia zaangażowania, proponujemy nadanie tytułu i pakietu: Partnera Tytularnego Festiwalu, Sponsora Strategicznego Festiwalu, Sponsora Głównego, Sponsora, Mecenasa Projektu, Oficjalnego Partnera Wieczoru Festiwalowego.

Jeśli pragną Państwo zaangażować swoją firmę w prestiżowe społeczno-kulturalne działalnia Fundacji, serdecznie zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji w ciągu 62 godzin.

telefon: (42) 207 21 55, 505 952 798
e-mail: biuro@lmf.com.pl